Náš tým

Náš tým obchodníků

Jsme skupina zkušených profesionálů specializujících se na vyřizování dotací, projekční činnost a realizace rodinných domů. S pečlivě vybraným týmem odborníků jsme zde, aby vám pomohli v každém kroku vašeho stavebního projektu.

Etický kodex

Naše hodnoty a profesionální přístup

Naše hodnoty

Naše práce je založena na hodnotách jako jsou důvěra, integrita a profesionální přístup. Jsme hrdí na to, že nabízíme nejvyšší standardy služeb a péče o naše klienty. Věříme, že dlouhodobé vztahy s klienty jsou základem úspěchu a snažíme se vždy naslouchat vašim potřebám a poskytnout přesná řešení.

Expertní znalosti

Náš tým má bohaté zkušenosti v oblasti stavebnictví, projekční činnosti a vyřizování dotací. Jsme vybaveni nejnovějšími znalostmi a dovednostmi, abychom vám poskytli komplexní služby od návrhu až po realizaci vašeho rodinného domu.

Osobní přístup

Klient je pro nás vždy na prvním místě. Snažíme se vytvořit individuální řešení, která odpovídají vašim unikátním potřebám a očekáváním. Naši obchodníci jsou zde, aby vám poskytli odborné poradenství a podporu v každé fázi vašeho projektu.

Společenská odpovědnost

Jsme hrdí na to, že přispíváme k rozvoji stavebnictví a podporujeme trvalou udržitelnost našeho společenství. Pracujeme s etickými a odpovědnými obchodními praktikami a snažíme se o pozitivní dopad na naši společnost.

Jan Kaňok

Obchodní ředitel

Antonín Dvořák

Plzeňský, Karlovarský kraj

Miroslav Páleník

Pardubický, Středočeský kraj, Praha

Ivan Šaray

Ústecký kraj, Praha

Filip Skalický

Jihočeský, Středočeský, Jihomoravský kraj, Praha

Petr Nádvorník

Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský, Jihomoravský Kraj

20 000 Kč
sleva na projektovou dokumentaci

Sleva pouze do konce týdne