Nové podmínky od 1. 6. 2024

Vlastnictví nemovitostí: Umožní vlastnictví jedné další nemovitosti.

Výměna oken

Výměna oken s dotací Nová zelená úsporám

Všechna naše okna jsou navržena s ohledem na kvalitu, design a energetickou efektivitu. Jsme připraveni vám pomoci vybrat taková okna pro váš domov, která budou splňovat vaše potřeby a přinášet dlouhodobou hodnotu. Výměna oken s námi nikdy nebyla jednodušší.  

Plastová okna

Nabízíme plastová okna, která představují ekonomické řešení, a zároveň plně vyhovují nejpřísnějším normám v oblasti izolačních vlastností a dlouhé životnosti, což zaručuje, že váš domov bude komfortní a energeticky efektivní po mnoho let.

20 000 Kč sleva na projektovou dokumentaci

Sleva pouze do konce týdne 

Dřevěná okna

Dřevěná okna, vynikají díky unikátním fyzikálním vlastnostem dřeva a své stabilní konstrukci. Dřevo je známé svou minimální tepelnou roztažností a vynikajícími mechanickými vlastnostmi, což zajišťuje trvanlivost a spolehlivost našich oken. Dřevo je houževnatý a dobře opracovatelný materiál. Konstrukce oken je složená ze skládaného eurohranolu, což zaručuje, že majitelé budou mít jistotu vynikající kvality použitých materiálů. 

Hliníková okna

Nabízíme špičková hliníková okna, která excelují v mnoha ohledech. Jejich nezpochybnitelnou výhodou je dokonalá tvarová pevnost, což znamená, že jsou velmi odolná a mají mnohem delší životnost než většina jiných typů oken. Stejně jako plastová okna, ani hliníková okna nevyžadují náročnou údržbu, a přesto se snadno vyrovnávají s požadavky na tepelnou izolaci. To znamená, že získáte elegantní a trvanlivé okno, které přispěje ke komfortu a úsporám v energetických nákladech. Výměna oken nikdy nebyla jednodušší. 

Rádi byste vyměnili okna?

Napište nám ještě dnes, jaké máte představy. Ověříme váš nárok na dotaci a vše pro vás zařídíme.

Buďte vždy o krok napřed!

Přihlaste se k odběru a získejte aktuální informace o dotacích jako první.

20 000 Kč
sleva na projektovou dokumentaci

Sleva pouze do konce týdne