Úvěr k dotaci Oprav dům po babičce

Využijte zvýhodněný úvěr ve výši až 2 mil. Kč

Zvýhodněné financování k dotaci Oprav dům po babičce. Od března 2024 mohou příjemci dotace získat zvýhodněný úvěr s nízkým úročením. Úvěr pro vás rádi zařídíme – i online.

Výhodný úvěr k dotaci Oprav dům po babičce

Program „Oprav dům po babičce“ nyní nabízí zvýhodněné financování pro energeticky efektivní renovace rodinných domů, které pro vás rádi vyřídíme. S podporou od Státního fondu životního prostředí ČR a ve spolupráci s bankami a stavebními spořitelnami, program umožňuje domácnostem získat financování s nízkým úročením a dlouhodobou splatností. Unikátní kombinace dotací a výhodných úvěrů podporuje komplexní renovace za účelem zvýšení energetické účinnosti a využití obnovitelných zdrojů energie.

Pro koho je úvěr určen?

Určen je všem, kteří se chystají podat žádost o dotaci Oprav dům po babičce ale i těm, kteří již dotaci dostali. Čerpat lze totiž i zpětně. Podmínkou poskytnutí úvěru je schválení dotace. Žadatel o úvěr i o dotaci musí být stejná osoba. Jeho výše není vázána na počet osob v úvěrové žádosti.

Chci získat dotaci s úvěrem

Napište nám o konzultaci zdarma

Proč je úvěr výhodný?

Výhodné financování vám zařídíme ve výši až 2 mil. Kč s úrokovou sazbou 3,45% p.a. Úroková sazba je upravena pětiletou fixací a sazbou vyhlašovanou státem. Vyhodnocuje se standardní bonita klienta.

Úroková sazba je tedy cca poloviční oproti běžně dostupným úvěrům. Je to i díky spolufinancování z národních zdrojů, konkrétně z Modernizačního fondu prostřednictvím Státního fondu životního prostředí.

Pojďte do toho s námi

Vyřídíme pro vás vše – od projektové dokumentace, přes realizaci až k podání žádosti o dotaci i úvěr. Jsme tým odborníků a vše pro vás vyřešíme v expresním čase a s úvodní konzultací zdarma.

Úvěr

až 2 mil. Kč

Sazba

3,45 %

Fixace

5 let

Splatnost

20 let

Nevíte si rady a rádi byste vše s někým probrali?

 Napište nám. Konzultace nabízíme zcela zdarma.

Buďte vždy o krok napřed!

Přihlaste se k odběru a získejte aktuální informace o dotacích jako první.

20 000 Kč
sleva na projektovou dokumentaci

Sleva pouze do konce týdne