Zateplení domu

Jak to děláme?

Pro zateplení domu využíváme pouze osvědčené postupy a kvalitní materiály. Díky našemu pečlivému přístupu zaručujeme účinné a trvanlivé zateplení vašeho rodinného domu, které zvýší komfort a sníží náklady na energie.

Zateplení domu
pomocí polystyrenu

Polystyren je jedním z nejefektivnějších materiálů pro zateplení domu i budov. Jeho výhodou je vynikající tepelná izolace, odolnost proti vlhkosti a snadná instalace.

Polystyren 100 mm

Polystyren 200 mm

od 1 450 Kč/m²

Součástí cen je pronájem lešení pro zateplení. Finální úklid a odvoz odpadu je samozřejmost.

20 000 Kč sleva na projektovou dokumentaci

Sleva pouze do konce týdne 

Zateplení domu pomocí minerální vaty

Minerální vata je vysoce účinným materiálem pro zateplení budov. Je to nehořlavý materiál s vynikající tepelnou izolací a schopností akumulovat teplo.

Minerální vata 100 mm

Minerální vata 200 mm

od 1 450 Kč/m²

Součástí cen je pronájem lešení pro zateplení. Finální úklid a odvoz odpadu je samozřejmost.

Benefity

Zateplení domu má řadu výhod a benefitů

Investováním do zateplení domu – ať už se jedná o zateplení fasády, střechy, stropů nebo podlah – můžete dosáhnout finančních výhod. Díky snížené energetické náročnosti ušetříte na nákladech za vytápění a zároveň zvýšíte hodnotu vaší nemovitosti pro budoucí prodej nebo pronájem. Energetický štítek obálky budovy, který hodnotí parametry obvodových konstrukcí na stupnici A-G podobně jako u elektrospotřebičů, je jedním z klíčových faktorů ovlivňujících kategorii energetické náročnosti.

20 000 Kč
sleva na projektovou dokumentaci

Sleva pouze do konce týdne