logo stavgroup

Zateplení domu

Jak to děláme?

Pro zateplení domu využíváme pouze osvědčené postupy a kvalitní materiály. Díky našemu pečlivému přístupu zaručujeme účinné a trvanlivé zateplení vašeho rodinného domu, které zvýší komfort a sníží náklady na energie.

Zateplení domu
pomocí polystyrenu

Polystyren je jedním z nejefektivnějších materiálů pro zateplení domu i budov. Jeho výhodou je vynikající tepelná izolace, odolnost proti vlhkosti a snadná instalace.

Polystyren 100 mm

Polystyren 200 mm

od 1 450 Kč/m²

Součástí cen je pronájem lešení pro zateplení. Finální úklid a odvoz odpadu je samozřejmost.

20% sleva na zaměření

Sleva pouze do konce týdne 

Zateplení domu pomocí minerální vaty

Minerální vata je vysoce účinným materiálem pro zateplení budov. Je to nehořlavý materiál s vynikající tepelnou izolací a schopností akumulovat teplo.

Minerální vata 100 mm

Minerální vata 200 mm

od 1 450 Kč/m²

Součástí cen je pronájem lešení pro zateplení. Finální úklid a odvoz odpadu je samozřejmost.

Benefity

Zateplení domu má řadu výhod a benefitů

Investováním do zateplení domu – ať už se jedná o zateplení fasády, střechy, stropů nebo podlah – můžete dosáhnout finančních výhod. Díky snížené energetické náročnosti ušetříte na nákladech za vytápění a zároveň zvýšíte hodnotu vaší nemovitosti pro budoucí prodej nebo pronájem. Energetický štítek obálky budovy, který hodnotí parametry obvodových konstrukcí na stupnici A-G podobně jako u elektrospotřebičů, je jedním z klíčových faktorů ovlivňujících kategorii energetické náročnosti.

20% sleva
na zaměření

Sleva pouze do konce týdne